MoosFree - Womax dachy, usługi dekarskie

Womax Tomasz Woś
Usługi dekarskie
Przejdź do treści

Menu główne:

MoosFree

      Inteligentne rozwiązanie na
utrzymanie dachu w dobrym stanie.
Jak woda deszczowa pomaga zadbać o dach..
Własnie na dachu upływający czas pozostawia po sobie najbardziej widoczne ślady. Zmiany atmosferyczne i zanieczyszczenia powietrza sprawiają, że dachówki zamieniają się czasem w idealne podłoże dla mchu i porostów. Jest to proces powolny, leczjego szkodliwość jest bezdyskusyjna. Mikroskopijne ukorzenienie powoduje powstanie rys zmiejszających skuteczność pokrycia dachuoraz obniża jego walory estetyczne. Mech utrudnia swobodne spływanie wody deszczowej, co wpływa negatywnie na dachówkę i całą konstrukcję dachu. Proces ten może zostać zatrzymany na całej powierzchni dachu dzięki taśmie   MoosFree , bez wpływu na estetykę budynku. Dzięki taśmie MoosFree zapobiegamy ryzyku kosztochło-nnych napraw dachu i jego konstrukcji.
Głównym atrybutem tej samoklejącej, wykonanej w nowoczesnej technologii, taśmy jest wielowarstwowy materiał - tkany z bardzo dużej ilości drutów miedzianych oraz warstwa wodochłonna akumulująca czasowo wodę deszczową (w celu przedłużenia czasu kontrolowanej korozji miedzi).Miedź powoduje powstawanie jonów, które zapobiegają pojawieniu się nowych oraz niszczą powstałe już mchy, algi, grzyby i mikroporosty.
Jest to proces naturalny, a tym samym ekologiczny, który przy każdym opadzie atmosferycznym zabezpieczy i będzie chronił, Państwa dach przez co najmiej 50 lat. Moosfree oczyszcza już porosniętepowierzchnie dachowe, zaś dachy nowesolidnie zabezpiecza przed tym procesem.
tel : 503 039 821
e-mail: tomasz.wos@op.pl
Womax- Usługi dekarskie
Przeźmierowo
Czeresniowa 21
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego